Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 129 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip

Mendja mbi sakatiminFeb. 05, 2020USA109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur narcisisti i keq i Gotham, Roman Sionis dhe krahu i tij i zellshëm i djathtë, Zsasz, shënjestrojnë Cassin e vogël, qyteti kthehet përmbys për ta gjetur atë. Shtigjet e Harley, Huntress, Black Canary dhe Renee Montoya kryqëzohen, dhe kuarteti i pamundur nuk ka zgjidhje tjetër veçse të bashkohet për të mposhtur Romanin.

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Vlerësimi IMDb 6.1 209,879 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 8,125 vota

Regjizori

Aktorët

Margot Robbie isHarleen Quinzel / Harley Quinn
Harleen Quinzel / Harley Quinn
Ewan McGregor isRoman Sionis / Black Mask
Roman Sionis / Black Mask
Mary Elizabeth Winstead isHelena Bertinelli / Huntress
Helena Bertinelli / Huntress
Jurnee Smollett isDinah Lance / Black Canary
Dinah Lance / Black Canary
Rosie Perez isDetective Renee Montoya
Detective Renee Montoya
Chris Messina isVictor Zsasz
Victor Zsasz
Ella Jay Basco isCassandra Cain
Cassandra Cain
Ali Wong isEllen Yee
Ellen Yee
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bad Guys (2022) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
American Siege (2022) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 1998 me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
The Forbidden Kingdom (2008) me Titra Shqip
Boon (2022) me Titra Shqip