Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip

Oct. 17, 2014USA120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një aktor i venitur më i njohur për portretizimin e tij të një superheroi popullor përpiqet të bëjë një rikthim duke u shfaqur në një shfaqje në Broadway. Ndërsa nata e hapjes afrohet, përpjekjet e tij për t’u bërë më altruist, për të rindërtuar karrierën e tij dhe për t’u rilidhur me miqtë dhe familjen rezultojnë më të vështira nga sa pritej.

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)
Vlerësimi IMDb 7.7 624,803 vota
Vlerësimi TMDb 7.471 11,453 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Keaton isRiggan Thomson
Riggan Thomson
Emma Stone isSam Thomson
Sam Thomson
Edward Norton isMike Shiner
Mike Shiner
Andrea Riseborough isLaura Aulburn
Laura Aulburn
Amy Ryan isSylvia
Sylvia
Naomi Watts isLesley Truman
Lesley Truman
Lindsay Duncan isTabitha Dickinson
Tabitha Dickinson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Thousand Times Good Night (2013) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Once In The Desert (2022) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
Reach Me (2014) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
The Pilot (2021) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
Ant-Man and the Wasp 2018
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit