Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Big Eyes (2014) me Titra Shqip

Big Eyes (2014) me Titra Shqip

Ajo e krijoi atë. Ai e shiti atë. Dhe të gjithë e blenë atë.Dec. 24, 2014Canada106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të viteve 1950 dhe në fillim të viteve 1960, artisti Walter Keane arrin famë dhe sukses të pabesueshëm me portretet e syve me disk. Megjithatë, askush nuk e kupton se gruaja e tij, Margaret, është piktori i vërtetë pas penelit. Edhe pse Margaret tmerrohet kur mëson se Walter po ia kalon punën e saj si të tijën, ajo është shumë e butë për të protestuar shumë me zë të lartë. E vërteta më në fund del në dritë derisa martesa e Keanes përfundon dhe pason një proces gjyqësor.

Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Big Eyes (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Big Eyes
Vlerësimi IMDb 7 93,117 vota
Vlerësimi TMDb 7 3,112 vota

Regjizori

Tim Burton
Regjizori

Aktorët

Amy Adams isMargaret Keane
Margaret Keane
Christoph Waltz isWalter Keane
Walter Keane
Danny Huston isDick Nolan
Dick Nolan
Jon Polito isEnrico Banducci
Enrico Banducci
Terence Stamp isJohn Canaday
John Canaday
Delaney Raye isYoung Jane
Young Jane
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Company Men (2010) me Titra Shqip
Anything’s Possible (2022) me Titra Shqip
Desire (2017) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Deadline (2009) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Vicky and Her Mystery (2021) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Ida Red (2021) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
The World We Make (2019) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit