Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip

Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip

Një aventurë revolucionare familjare e hirit dhe lirisë.Apr. 06, 2015USA103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-vrasës përpiqet të shpengojë veten duke u bërë një ligjvenes i maskuar në Amerikën Koloniale.

Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beyond the Mask
Vlerësimi IMDb 5.1 3,480 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 78 vota

Regjizori

Chad Burns
Regjizori

Aktorët

Andrew Cheney isWilliam Reynolds
William Reynolds
John Rhys-Davies isCharles Kemp
Charles Kemp
Kara Killmer isCharlotte Holloway
Charlotte Holloway
Steve Blackwood isRichard Harrison
Richard Harrison
Thomas D. Mahard isDoctor Harrow
Doctor Harrow
Marc Bowers isFourth Soldier
Fourth Soldier
Rebekah Cook isKemp Party Guest
Kemp Party Guest
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Rescued by Ruby (2022) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) me Titra Shqip
Bullet Proof (2022) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
The Pianist 2002
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Brazdat aka Furrows (1973) Film Shqiptar
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Red Snow (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit