Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 179 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip

Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip

Hape zemrën, gjeje zërin.Nov. 14, 2014USA116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Noni Jean është një yll i ri në rritje. Por jo gjithçka është ashtu siç duket, dhe presioni bën që Noni pothuajse të shpërbëhet – derisa ajo takohet me Kaz Nicol, një polic i ri premtues dhe politikan aspirant, i cili është caktuar për detajet e saj. A mund t’i japë Nonit kurajo dashuria e Kazit për të gjetur zërin e saj dhe për t’u çliruar për t’u bërë artistja që duhej të ishte?

Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beyond the Lights
Vlerësimi IMDb 6.8 16,548 vota
Vlerësimi TMDb 6.932 332 vota

Regjizori

Aktorët

Nate Parker isKazaam Nicol
Kazaam Nicol
Minnie Driver isMacy Jean
Macy Jean
Danny Glover isCaptain Nicol
Captain Nicol
Benito Martinez isJesse Soria
Jesse Soria
Aisha Hinds isJ Stanley
J Stanley
India Jean-Jacques isNoni (age 10)
Noni (age 10)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Classmates Minus (2020) me Titra Shqip
Soldier Boy (2019) me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Honest Thief 2020 me Titra Shqip
Top Gun (1986) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
A Serious Man (2009) me Titra Shqip
The Last Subway (1999) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit