Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip

Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip

Ai e kthen Mortalin në Kombat.Jan. 17, 1997USA88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Haru, një amerikan jetim që del në breg në Japoni dhe ngatërrohet me Ninja e Bardhë e madhe e legjendës. I rritur mes ninjave më të mirë, Haru bëhet i fortë dhe i madh – shumë i madh. Me hirin e të tre Stoogëve të mbështjellë në një trup, Haru është një siklet për klanin e tij. Por kur një bjonde e bukur lutet për ndihmën e tij, Harut i jepet një shans i rrezikshëm, katastrofikisht qesharak për të provuar veten.

Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beverly Hills Ninja
Vlerësimi IMDb 5.5 41,444 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 608 vota

Regjizori

Dennis Dugan
Regjizori

Aktorët

Nicollette Sheridan isAllison Page / Sally Jones
Allison Page / Sally Jones
Nathaniel Parker isMartin Tanley
Martin Tanley
Dale Ishimoto isOld Japanese Man
Old Japanese Man
Daming Chen isHead Kobudosai
Head Kobudosai
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Outcast (2014) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip
Besa e Kuqe aka The Red Pledge (1982) Film Shqiptar
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Barbershop: The Next Cut 2016
The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
Wrong Place (2022) me Titra Shqip
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit