Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip

Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip

Jun. 01, 2018Germany102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lena 17-vjeçare bie në dashuri me Evën, të dashurën e re të vëllait të saj të madh. Me shumë dialogë të mprehtë “Midis verës dhe vjeshtës” tregon historinë sesi dy njerëz afrohen ngadalë me njëri-tjetrin edhe pse nuk ishin në kërkim të dashurisë. Filmi përshkruan një tablo të dy vajzave të reja të kapura mes pasigurisë së tyre dhe dëshirës së tyre për një lidhje dhe një vend në botë.

Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Zwischen Sommer und Herbst
Vlerësimi IMDb 6.7 253 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 9 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Protégé (2007) me Titra Shqip
All I Want for Christmas (1991) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Small World (2021) me Titra Shqip
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Intimacy (2001) me Titra Shqip
This Is Not a War Story (2021) me Titra Shqip
The Mad Doctor (1940) me Titra Shqip
Milk (2008) me Titra Shqip
Cruel Intentions 2 2000

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit