Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 126 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip

Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip

Çdo aventurë fillon me një ëndërr.Mar. 15, 2022USA92 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

13-vjeçari Nate Foster ka ëndrra të mëdha në Broadway, por ka vetëm një problem – ai nuk mund të marrë pjesë as në shfaqjen e shkollës. Kur prindërit e tij largohen nga qyteti, Nate dhe shoku i tij më i mirë Libby shkojnë fshehurazi në Mollën e Madhe për një mundësi një herë në jetë për t’i provuar të gjithëve që e kanë gabim. Një takim i rastësishëm me hallën e humbur prej kohësh të Natit, Heidi, e kthen përmbys udhëtimin e tij dhe së bashku ata duhet të mësojnë se aventurat më të mëdha të jetës janë po aq të mëdha sa ëndrrat tuaja.

Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Better Nate Than Ever
Vlerësimi IMDb 6.2 1,474 vota
Vlerësimi TMDb 7 36 vota

Regjizori

Lex Hogan
Regjizori

Aktorët

Rueby Wood isNate Foster
Nate Foster
Lisa Kudrow isAunt Heidi
Aunt Heidi
Joshua Bassett isAnthony Foster
Anthony Foster
Finn Egan-Liang isJimmy Madison
Jimmy Madison
Pierson Salvador isTall Middle Schooler
Tall Middle Schooler
Mandy González isMrs. Wadsworth
Mrs. Wadsworth
Jimmy Ray Bennett isFantasy Audition Greeter
Fantasy Audition Greeter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Go for It (1983) me Titra Shqip
She’s the Man (2006) me Titra Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Burying the Ex (2014) me Titra Shqip
Pocket Listing (2016) me Titra Shqip
Golden Arm (2021)
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Live Is Life (2022) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip
Little Fockers (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit