Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 315 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Betrayed 1988

Betrayed 1988

Aug. 26, 1988Japan127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cathy Weaver punon për FBI. Nën identitetin e Katie Philips ajo dërgohet në Midwest për të hetuar vrasjen e një gazetari hebre anti-racist. Hetimet e çojnë atë të dyshojë Gary Simmons, fermer, dhe hero i luftës. Me të Cathy / Katie fillon një marrëdhënie…

Betrayed 1988
Betrayed 1988
Titulli origjinal Betrayed
Vlerësimi IMDb 6.3 5,768 vota
Vlerësimi TMDb 6 66 vota

Regjizori

Costa-Gavras
Regjizori

Aktorët

Debra Winger isCatherine Weaver
Catherine Weaver
Tom Berenger isGary Simmons
Gary Simmons
John Heard isMichael 'Mike' Carnes
Michael 'Mike' Carnes
Betsy Blair isGladys Simmons
Gladys Simmons
Jeffrey DeMunn isBobby Flynn
Bobby Flynn
Albert Hall isAl Sanders
Al Sanders
David Clennon isJack Carpenter
Jack Carpenter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip
Mank (2020) me Titra Shqip
Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip
Live Free or Die Hard (2007) me Titra Shqip
A Father’s Fight (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Escape from Tarkov. Raid. (2021)
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit