Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Bessie (2015) me Titra Shqip

Bessie (2015) me Titra Shqip

Mbijetesa filloi me një këngëMay. 16, 2015USA107 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e interpretueses legjendare të blues, Bessie Smith, e cila u bë e famshme gjatë viteve 1920 dhe 1930.

Bessie (2015) me Titra Shqip
Bessie (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bessie
Vlerësimi IMDb 6.6 4,542 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 95 vota

Regjizori

Dee Rees
Regjizori

Aktorët

Queen Latifah isBessie Smith
Bessie Smith
Mo'Nique isMa Rainey
Ma Rainey
Mike Epps isRichard
Richard
Charles S. Dutton isWilliam 'Pa' Rainey
William 'Pa' Rainey
Bryan Greenberg isJohn Hammond
John Hammond
Oliver Platt isCarl Van Vechten
Carl Van Vechten
Tory Kittles isClarence
Clarence
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Firebird (2021) me Titra Shqip
The 33 (2015) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
LelleBelle (2010) me Titra Shqip
Swamp Lion (2021) me Titra Shqip
Slumberland (2022) me Titra Shqip
Lolita’s Club (2007) me Titra Shqip
October Gale (2014) me Titra Shqip
Centigrade 2020
The Rite (2011) me Titra Shqip
Double Impact 1991

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit