Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 148 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Bergman Island (2021) me Titra Shqip

Bergman Island (2021) me Titra Shqip

Jul. 14, 2021France113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Për të shkruar skenarët për filmat e tyre të ardhshëm, një çift kineastësh tërhiqen gjatë verës në një ishull që ka qenë një frymëzim për mjeshtrin Bergman. Ndërsa sezoni dhe skenarët përparojnë, linjat midis realitetit dhe trillimit do të fillojnë të mjegullohen.

Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bergman Island
Vlerësimi IMDb 6.7 740 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 26 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Tunnel (2019) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
HIT: The First Case (2020) me Titra Shqip
Bad Santa 2 (2016) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Moxie 2021
Home Run (2013) me Titra Shqip
Do You Believe? (2015) me Titra Shqip
Funny Face (2021) me Titra Shqip
Running for Grace (2018) me Titra Shqip
Call Jane (2022) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)