Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 152 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip

Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip

Heroi. Përbindëshi. Miti.Sep. 14, 2005Australia103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e mbushur me gjak të betejës së një luftëtari norvegjez kundër trollit të madh dhe vrasës, Grendel. Kokat do të rrotullohen. Për shkak të besnikërisë ndaj mbretit Hrothgar, Zotit shumë të respektuar të Danezëve, Beowulf drejton një trupë luftëtarësh përtej detit për të çliruar një fshat nga përbindëshi plaçkitës.

Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip
Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beowulf & Grendel
Vlerësimi IMDb 5.8 18,050 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 171 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Survivor (2022) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
Cruel Intentions 2 2000
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Arn: The Knight Templar (2007) me Titra Shqip
Ninja: Shadow of a Tear (2013) me Titra Shqip
Double Lover (2017) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Interview with the Assassin 2002
Dangerous Liaisons (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip