Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 165 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Belfast (2021) me Titra Shqip

Belfast (2021) me Titra Shqip

Pavarësisht se sa larg shkoni, nuk duhet të harroni kurrë se nga keni ardhur.Nov. 11, 2021United Kingdom98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Irlandën e Veriut në fund të viteve 1960, vogëlushi Buddy jeton në një kontekst të betejave të klasës punëtore, ndryshimeve kulturore dhe dhunës sektare. Ai ëndërron për një të ardhme që do ta çojë shumë larg, por ndërkohë gjen ngushëllim te prindërit e tij karizmatikë dhe gjyshërit e tij plot përralla.

Belfast (2021) me Titra Shqip
Belfast (2021) me Titra Shqip
Belfast (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Belfast
Vlerësimi IMDb 7.8 3,151 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 25 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vault (2019) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip
Natasha 2007
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit