Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 142 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip

Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip

Arma e tij e vetme është vullneti i tij për të mbijetuar.Nov. 30, 2001USA106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një pilot i marinës amerikane, toger Burnett është gati të lërë uniformën e tij sepse do të donte të luftonte dhe t’i shërbente vendit të tij. Konflikti serbo-boshnjak është një enigmë politike dhe etnike dhe i riu kafshon frenën. Admirali Reigart dërgon oficerin e ri në zbulim. Avioni del jashtë kursit, fotografon varrezat masive dhe lëvizjet e trupave serbe dhe rrëzohet. Burnett mbijeton, por gjuhet nga ushtarët dhe një snajper grabitqar.

Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Behind Enemy Lines (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Behind Enemy Lines
Vlerësimi IMDb 6.4 103,408 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 1,106 vota

Regjizori

John Moore
Regjizori

Aktorët

Owen Wilson isLt. Chris Burnett
Lt. Chris Burnett
Gene Hackman isAdmiral Leslie McMahon Reigart
Admiral Leslie McMahon Reigart
Gabriel Macht isStackhouse
Stackhouse
Joaquim de Almeida isAdmiral Piquet
Admiral Piquet
David Keith isMaster Chief Tom O'Malley
Master Chief Tom O'Malley
Olek Krupa isMiroslav Lokar
Miroslav Lokar
Geoff Pierson isAdmiral Donnelly
Admiral Donnelly
Leon Russom isEd Burnett
Ed Burnett
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Underworld (2003) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip
The Colour Room (2021) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Private (2003) me Titra Shqip
Zana (2019) Film Shqiptar
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Invincible (2020) me Titra Shqip
The Human Contract (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit