Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Before We Go (2014) me Titra Shqip

Before We Go (2014) me Titra Shqip

Një natë mund të ndryshojë gjithë jetën tuaj.Sep. 04, 2014USA89 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua që është grabitur rrugës për të kapur trenin në 1:30 për në Boston, mbetet e bllokuar në qytetin e Nju Jorkut. Ajo takon një burrë që e ndihmon gjatë natës dhe të dy krijojnë një romancë.

Before We Go (2014) me Titra Shqip
Before We Go (2014) me Titra Shqip
Before We Go (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Before We Go
Vlerësimi IMDb 6.8 58,446 vota
Vlerësimi TMDb 6.715 1,577 vota

Regjizori

Chris Evans
Regjizori

Aktorët

Chris Evans isNick Vaughan
Nick Vaughan
Alice Eve isBrooke Dalton
Brooke Dalton
Emma Fitzpatrick isHannah Dempsey
Hannah Dempsey
Scott Evans isConcierge
Concierge
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Corporate Affairs (2008) me Titra Shqip
Drastic Measures (2019) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
Road to Perdition (2002) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Squared Love (2021) me Titra Shqip
That’s Amor (2022) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
El verano que vivimos (2020) me Titra Shqip
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Adventures of a Mathematician (2021) me Titra Shqip