Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 200 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Before the Fire (2020) me Titra Shqip

Before the Fire (2020) me Titra Shqip

Nuk ka vend si shtëpiaMar. 14, 2020United States92 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thellë në zhurmën e një pandemie globale, ylli televiziv i ardhshëm, Ava Boone, është e detyruar të largohet nga kaosi në rritje në Los Angeles dhe të kthehet në qytetin e saj rural. Por ndërsa përpiqet të ambientohet me një mënyrë jetese që la pas shumë kohë më parë, kthimi i saj në shtëpi tërheq një figurë të rrezikshme nga e kaluara e saj – duke kërcënuar atë dhe familjen që shërben si tempulli i saj i vetëm.

Before the Fire (2020) me Titra Shqip
Before the Fire (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Before the Fire
Vlerësimi IMDb 4 1,229 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 55 vota

Regjizori

Aktorët

Jackson Davis isKelly Rhodes
Kelly Rhodes
Ryan Vigilant isMax Rhodes
Max Rhodes
Charles Hubbell isJasper Boone
Jasper Boone
Lisa Goodman isMaddy Boone
Maddy Boone
M.J. Karmi isBetsy Rhodes
Betsy Rhodes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Che: Part Two (2009) me Titra Shqip
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
The Reef: Stalked (2022) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Spectral (2016) me Titra Shqip
Gold (2018) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
West Side Story (2021) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Born to Fight (2004) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit