Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 166 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Before the Fall (2004) me Titra Shqip

Before the Fall (2004) me Titra Shqip

Burrat bëjnë historinë. Ne i bëjmë burrat.Jul. 04, 2004Germany117 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Berlin, 1942. Shtatëmbëdhjetë vjeçari Friedrich, një punëtor dhe boksier i talentuar, bashkohet me NaPoLa, një shkollë ekskluzive ku trajnohen drejtuesit e Rajhut të Tretë. Ai do të takohet me Albrecht, djalin e një oficeri dhe një kritik të ideologjisë naziste. Friedrich në mënyrë të pashmangshme do të infektohet me idetë e Albrecht.

Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Napola – Elite für den Führer
Vlerësimi IMDb 7.4 15,172 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 203 vota

Regjizori

Dennis Gansel
Regjizori

Aktorët

Max Riemelt isFriedrich Weimer
Friedrich Weimer
Tom Schilling isAlbrecht Stein
Albrecht Stein
Jonas Jägermeyr isChristoph Schneider
Christoph Schneider
Devid Striesow isHeinrich Vogler
Heinrich Vogler
Joachim Bißmeier isDr. Karl Klein
Dr. Karl Klein
Justus von Dohnányi isGauleiter Heinrich Stein
Gauleiter Heinrich Stein
Alexander Held isFriedrichs Vater
Friedrichs Vater
Sissy Höfferer isFriedrichs Mutter
Friedrichs Mutter
Michael Schenk isJosef Peiner
Josef Peiner
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

#Home (2021) me Titra Shqip
Elizabeth: The Golden Age (2007) me Titra Shqip
Leonora addio (2022) me Titra Shqip
Centigrade 2020
Respect (2021) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
Under the Open Sky (2021) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip