Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2610 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Bedways (2010) me Titra Shqip

Bedways (2010) me Titra Shqip

Berlini është streha, dashuria është e pamundur, mishi është ligji.Oct. 07, 2010Germany76 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një apartament i madh, i rrënuar në Berlin Mitte. Dy gra dhe një burrë, prova për një film për dashurinë dhe seksin, që nuk do të xhirohet kurrë. Aktrimi dhe realiteti përzihen në një përzierje të rrezikshme. Berlini është streha, dashuria është e pamundur, mishi është ligji.

Bedways (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bedways
Vlerësimi IMDb 4.1 899 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 22 vota

Regjizori

Aktorët

Miriam Mayet isNina Bader
Nina Bader
Lana Cooper isMarie Traunstein
Marie Traunstein
Matthi Faust isHans Alexander Dahn
Hans Alexander Dahn
Arno Frisch isMax König
Max König
Laura Tonke isLuise Walther
Luise Walther
Moritz Ross isGeorg Reitzenstein
Georg Reitzenstein
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Greatest Beer Run Ever (2022) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Passion (1983) Film Shqiptar
Brazilian Western (2013) me Titra Shqip
Luckiest Girl Alive (2022) me Titra Shqip
Amy George (2011) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
The Platform (2019) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
The Pianist 2002
A Whisker Away 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit