Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip

Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip

Zbuloni se çfarë ia vlen vërtet jetaJan. 30, 2017Unknown90 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e evolucionit të një djali nga Nebraska, i cili u bë një nga burrat më të respektuar në botë, dhe heronjtë që e ndihmuan ta drejtonin atë gjatë rrugës. Duke lejuar aksesin në jetën e tij dhe videot e shtëpisë së papublikuar kurrë më parë, Buffett ofron një vështrim në mendjen e tij unike për të na ndihmuar të kuptojmë se çfarë është vërtet e rëndësishme kur paratë nuk kanë më kuptim.

Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Becoming Warren Buffett
Vlerësimi IMDb 7.5 4,484 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 44 vota

Regjizori

Brian Oakes
Regjizori

Aktorët

Susan Buffett isHerself (archive footage)
Herself (archive footage)
Bill Gates isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Aiden Linkov isWarren Buffet 9 Year Old Friend
Warren Buffet 9 Year Old Friend
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pelé (2021) me Titra Shqip
Rooney (2022) me Titra Shqip
Biggie: I Got a Story to Tell 2021
My Octopus Teacher (2020) me Titra Shqip
Becoming 2020
Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Zero Days (2016) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
The Trader (2018) me Titra Shqip
Prescription Thugs (2016) me Titra Shqip
Sir Alex Ferguson: Never Give In (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit