Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip

Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip

Ajo ishte e ftuar, por nuk është e mirëpritur.Jun. 09, 2017USA83 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Beatriz, një emigrante nga një qytet i varfër në Meksikë, ka tërhequr mirësinë e saj të lindur për të ndërtuar një karrierë si mjeke shëndetësore. Doug Strutt është një miliarder i pakënaqur dhe i vetëkënaqur. Kur këto dy të kundërta takohen në një darkë, botët e tyre përplasen dhe asnjëra nuk do të jetë e njëjtë.

Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beatriz at Dinner
Vlerësimi IMDb 6 10,138 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 151 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Wedding Season (2022) me Titra Shqip
The Extra Man (2010) me Titra Shqip
Melissa P. (2005) me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Daddy Issues (2019) me Titra Shqip
Pixels (2015) me Titra Shqip
Suburra (2015)
The Kid Detective 2020
Marfa Girl 2 (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit