Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip

Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip

Fëmijë. Rob. Vrases.Sep. 11, 2015Ghana137 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në përvojat e Agu, një fëmijë që lufton në luftën civile të një vendi të paidentifikuar, imagjinar të Afrikës Perëndimore. Ndjek udhëtimin e Agut ndërsa detyrohet të bashkohet me një grup ushtarësh. Ndërsa ai i frikësohet komandantit të tij dhe shumë prej burrave përreth tij, fëmijëria e tij e sapolindur është shkatërruar brutalisht nga lufta që shpërtheu në vendin e tij dhe ai fillimisht është i ndarë mes neverisë dhe magjepsjes konfliktuale.

Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beasts of No Nation
Vlerësimi IMDb 7.7 81,137 vota
Vlerësimi TMDb 7.574 1,441 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Jacket (2005) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
The Cured (2017) me Titra Shqip
Boiling Point (2021) me Titra Shqip
Nokas (2010) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
The Handmaiden (2016) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Foxhole (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit