Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1481 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Beast (2022) me Titra Shqip

Beast (2022) me Titra Shqip

Luftoni për familjen.Aug. 11, 2022USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i ve i së fundmi dhe dy vajzat e tij adoleshente udhëtojnë në një rezervat lojërash në Afrikën e Jugut. Megjithatë, udhëtimi i tyre i shërimit kthehet shpejt në një luftë për mbijetesë kur një luan gjakatar fillon t’i ndjekë.

Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Beast
Vlerësimi IMDb 5.9 6,460 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 88 vota

Regjizori

Aktorët

Idris Elba isDr. Nate Daniels
Dr. Nate Daniels
Leah Jeffries isNorah Daniels
Norah Daniels
Iyana Halley isMeredith Daniels
Meredith Daniels
Sharlto Copley isMartin Battles
Martin Battles
Anzor Alem is(uncredited)
(uncredited)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Pig (2021) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
Avarice (2022) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Interceptor (2022) me Titra Shqip
The Voyeurs (2021) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
Psychosexual (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit