Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 113 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip

Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip

Ndonjëherë ju duhet t'i humbni të gjitha, nëse doni të mbijetoniMar. 04, 2021Ireland93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

E vendosur gjatë katër ditëve në Dublin të sotëm, kjo dramë irlandeze sillet rreth dy kushërinjve të vegjël kriminelë të liruar nga burgu Mountjoy. Weed është i etur për të ndjekur modën, nëse vetëm ai mund të largojë varësinë e tij nga substancat. Ste dëshiron të ndërtojë një jetë më të mirë për veten, të dashurën dhe vajzën e tyre. Por kjo është para se ata të tërhiqen në një grabitje që shkon në mënyrë spektakolare keq në debutimin energjik të Cathal Nally.

Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Be Good or Be Gone
Vlerësimi IMDb 4.7 134 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 2 vota

Regjizori

Cathal Nally
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Woman in Black (2012) me Titra Shqip
Pitch Perfect 2 (2015) me Titra Shqip
Atlantis (2020) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
There Are No Saints (2022) me Titra Shqip
Godspeed (2022) me Titra Shqip
Cruel Intentions 1999
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip