Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 279 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip

Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip

Apr. 01, 2022NO88 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amalie dhe Mikael udhëheqin ekipin e tyre të kërcimit në rrugë në finale në Francë, por konkurrenca e ashpër dhe shpërqendrimet personale kërcënojnë të shkatërrojnë ëndrrat e tyre.

Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip
Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Battle: Freestyle
Vlerësimi IMDb 4.3 303 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 30 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
Besa e Kuqe aka The Red Pledge (1982) Film Shqiptar
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
Payback 2021
City of Life and Death (2009) me Titra Shqip
Skënderbeu aka The Great Warrior Skanderbeg (1953) Film Shqiptar
By the Gun (2014) me Titra Shqip
Black Mirror: Bandersnatch (2018) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit