Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 120 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip

Barely Lethal (2015) me Titra Shqip

Apr. 30, 2015USA96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vrasëse ndërkombëtare 16-vjeçare, e etur për një adoleshencë “normale”, falsifikon vdekjen e saj dhe regjistrohet si maturante në një shkollë të mesme periferike. Ajo shpejt mëson se të qenit popullor mund të jetë më e dhimbshme sesa të hipësh në ujë.

Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barely Lethal
Vlerësimi IMDb 5.4 22,025 vota
Vlerësimi TMDb 5.774 926 vota

Regjizori

Kyle Newman
Regjizori

Aktorët

Hailee Steinfeld isMegan Walsh
Megan Walsh
Jessica Alba isVictoria Knox
Victoria Knox
Dove Cameron isLiz Larson
Liz Larson
Thomas Mann isRoger Marcus
Roger Marcus
Rob Huebel isMr. Marcus
Mr. Marcus
Jaime King isSpecial Analyst Knight
Special Analyst Knight
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
Kiss of the Dragon (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit