Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Bare Knuckle Brawler (2019) me Titra Shqip

Bare Knuckle Brawler (2019) me Titra Shqip

Sep. 23, 2019USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur polici Steve kthehet në shtëpi në mes të hetimit të vëllait të tij Xhoi për vrasjen e dy luftëtarëve të zhveshur, çështja bëhet personale kur Xhoi gjendet i vrarë brutalisht. Me një ndjenjë drejtësie dhe hakmarrjeje, Steve e di se çfarë duhet të bëjë. Hyni në botën nëntokësore të Bare Knuckle Brawling; drejtuar nga familja brutale Mereta Crime ku ka vetëm një rregull. Nuk ka rregulla!

Bare Knuckle Brawler (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bare Knuckle Brawler
Vlerësimi IMDb 4.2 123 vota

Regjizori

Joe Gawalis
Regjizori

Aktorët

Danny Trejo isSanto Ariza
Santo Ariza
Martin Kove isMike Calderon
Mike Calderon
William DeMeo isFrank Harris
Frank Harris
Deborah Twiss isAlicia Stone
Alicia Stone
Louis Vanaria isArny Simms
Arny Simms
John Bianco isVincent Gaeta
Vincent Gaeta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
The Trip (2021) me Titra Shqip
Bloodsport 1988 me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
Ip Man: The Awakening (2022) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Double Threat (2022) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
Naked Weapon (2002) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip