Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip

Balls of Fury (2007) me Titra Shqip

Një komedi e madhe me topa të vegjël.Aug. 29, 2007USA90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Randy Daytona ishte një fëmijë i talentuar në ping pong, i cili humbi shansin për të fituar medaljen e artë olimpike kur babai i tij vritet nga Fengu misterioz për një borxh kumari. 15 vjet më vonë, ai është i pafat dhe  për të jetuar ben shfaqje të fëlliqura në dhomat e pasme në Vegas; kur FBI shfaqet dhe kërkon ndihmën e tij për të rrëzuar Feng… i cili thjesht e do Ping Pong.

Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Balls of Fury
Vlerësimi IMDb 5.3 41,877 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 386 vota

Regjizori

Ben Garant
Regjizori

Aktorët

Dan Fogler isRandy Daytona
Randy Daytona
George Lopez isAgent Ernie Rodriquez
Agent Ernie Rodriquez
Maggie Q isMaggie Wong
Maggie Wong
James Hong isMaster Wong
Master Wong
Brett DelBuono isYoung Randy Daytona
Young Randy Daytona
Aisha Tyler isMahogany
Mahogany
Robert Patrick isSgt. Pete Daytona
Sgt. Pete Daytona
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
The Punisher (2004) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip
Wedding Season (2022) me Titra Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
Don 2006 me Titra Shqip