Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 149 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Badland Doves (2021) me Titra Shqip

Badland Doves (2021) me Titra Shqip

Hakmarrja është vdekjeprurëse.Dec. 01, 2021USA85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në gjurmët për të kërkuar drejtësi për vrasjet nga një burrë që e mbron i gjithë qyteti, këto vajza kanë dalë për t’u hakmarrë dhe ato janë në gjendje të luftojnë.

Badland Doves (2021) me Titra Shqip
Badland Doves (2021) me Titra Shqip
Badland Doves (2021) me Titra Shqip
Badland Doves (2021) me Titra Shqip
Badland Doves (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Badland Doves
Vlerësimi IMDb 2.2 16 vota

Regjizori

Paul Winters
Regjizori

Aktorët

Jessica Y. Martin isRegina Silva
Regina Silva
Sandy Penny isVictoria Bonham
Victoria Bonham
Michelle Nuquay isCora Washington
Cora Washington
Sean J. Dillingham isVirgil Clark
Virgil Clark
Alaina Laethem isAddie Dane
Addie Dane
Harley Queen isSarah Bonham
Sarah Bonham
Dan Weisgerber isDoc Carruthers
Doc Carruthers
John Marrs isTom Black
Tom Black
Brett Lingenfelter isAlfred Niles
Alfred Niles
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
A Pistol for Ringo 1965
Shane (1953) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
The Return of Ringo 1965
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
Let Him Go (2020) me Titra Shqip
The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
For a Few Extra Dollars 1966 me Titra Shqip