Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 145 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bad Hair (2021) me Titra Shqip

Bad Hair (2021) me Titra Shqip

Terrori zë rrënjë.May. 05, 2021United States102 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Në 1989 një grua e re ambicioze gërshetoi flokët e saj për të qenë e suksesshme në botën e televizionit muzikor, e fiksuar pas imazhit dhe pamjes. Sidoqoftë, ngritja e saj në karrierë merr një reagim të ashpër kur ajo kupton se flokët e saj të rinj kanë një inteligjencë që mendon vetë.

Bad Hair (2021) me Titra Shqip
Bad Hair (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bad Hair
Vlerësimi IMDb 5.6 2,527 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 4 vota

Regjizori

Justin Simien
Regjizori

Aktorët

Elle Lorraine isAnna Bludso
Anna Bludso
Lena Waithe isBrook-Lynne
Brook-Lynne
Chanté Adams isLinda Bludso
Linda Bludso
Blair Underwood isAmos Bludso
Amos Bludso
James Van Der Beek isGrant Madison
Grant Madison
Usher isGermane D.
Germane D.
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Peninsula (2020) me Titra Shqip
Dogface: A Trap House Horror (2021) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
HollyBlood (2022) me Titra Shqip
Time Lapse (2014) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Isolation (2021) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
Infection (2019) me Titra Shqip