Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 205 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Back to the Outback (2021) me Titra Shqip

Back to the Outback (2021) me Titra Shqip

Rrezikisht e lezetshme dhe e lirshmeDec. 03, 2021USA92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të lodhur nga mbyllja në një shtëpi zvarranikësh ku njerëzit i shikojnë sikur të ishin përbindësh, disa nga krijesat më vdekjeprurëse të Australisë mblidhen në një grup të pamundur dhe planifikojnë një arratisje të guximshme nga kopshti zoologjik për të arritur në pjesën e jashtme, ku mund të ndihen të qetë. pa u gjykuar nga peshoret apo dhëmbët e tyre. Grupi drejtohet nga Maddie, një gjarpër helmues me zemër prej ari, i cili bashkon forcat me Zoe, një djall me gjemba të sigurt në vetvete, merimangën e pakënaqur me flokë Frank dhe akrepin e ndjeshëm Nigel. Kur armiku i tyre, koala e lezetshme por e neveritshme Pretty Boy, çuditërisht bashkohet me të arratisurit, Maddie dhe të tjerët nuk mund të mos e pranojnë atë në grup. Kështu filloi për bandën një udhëtim qesharak nëpër Australi për të “ngjethur mishin” me kujdestarin Chaz dhe klonin e tij të vogël aventuresk gjithmonë në këmbë.

Back to the Outback (2021) me Titra Shqip
Back to the Outback (2021) me Titra Shqip
Back to the Outback (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Back to the Outback
Vlerësimi IMDb 6.7 1,777 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 88 vota

Regjizori

Harry Cripps
Regjizori

Aktorët

Isla Fisher isMaddie (voice)
Maddie (voice)
Tim Minchin isPretty Boy (voice)
Pretty Boy (voice)
Eric Bana isChaz (voice)
Chaz (voice)
Guy Pearce isFrank (voice)
Frank (voice)
Miranda Tapsell isZoe (voice)
Zoe (voice)
Angus Imrie isNigel (voice)
Nigel (voice)
Keith Urban isDoug (voice)
Doug (voice)
Aislinn Derbez isLegs (voice)
Legs (voice)
Diesel La Torraca isChazzie (voice)
Chazzie (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Prometheus (2012) me Titra Shqip
Happy Feet Two (2011) me Dublim Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip
Monster Run (2020) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit