Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 364 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Back to Lyla (2022) me Titra Shqip

Back to Lyla (2022) me Titra Shqip

Jun. 27, 2022Unknown90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi zbulon se mund të vdiste së shpejti, një i ri i ndrojtur së bashku me miqtë e tij të fëmijërisë të larguar dhe të egër, nisin një kërkim për gjetjen e arsyes pse iku dashuria e jetës së tij.

Back to Lyla (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Back to Lyla
Vlerësimi IMDb 6 56 vota
Vlerësimi TMDb 7 1 vota

Regjizori

America Young
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
The English Patient (1996) me Titra Shqip
We Broke Up (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
Funny Thing About Love (2021) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
Cosmic Sex (2015) me Titra Shqip