Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 237 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Babysitter (2022) me Titra Shqip

Babysitter (2022) me Titra Shqip

Apr. 27, 2022Canada87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Seksisti i moshës së mesme Cédric pezullohet nga puna pasi puthi në gjendje të dehur një gazetare gjatë një shakaje në TV live. I mbërthyer në shtëpi me të dashurën e tij të shumëvuajtur Nadine dhe foshnjën e tyre që qan pandërprerë, Cédric bashkohet me vëllain e tij të ndjeshëm Jean-Michel për të bashkëautor të një libri rrëfimtar duke kërkuar falje për mizogjininë e tyre të kaluar. Hyn në Amy: një babysitter e re misterioze dhe provokuese, e cila, si një Mary Poppins e libidos, e detyron treshen të përballet me ankthet e tyre seksuale, ndërsa ia kthen jetën përmbys.

Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Babysitter
Vlerësimi IMDb 6.4 234 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 20 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Barbershop: The Next Cut 2016
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
40 Years Young (2022) me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
MILF (2018) me Titra Shqip
Under the Riccione Sun (2020) me Titra Shqip
Happy Feet Two (2011) me Dublim Shqip
Cirku ne Fshat aka Circus in the Village (1977) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit