Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Baby (2015) me Titra Shqip

Baby (2015) me Titra Shqip

Historinë e bëjnë ata që japin mallkimJan. 23, 2015India160 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një njësi elitare kundërzbulimi mëson për një komplot, të organizuar nga një i çmendur maniakal. Me orën që shkon, u takon atyre të gjurmojnë tentakulat ndërkombëtare të terroristëve dhe t’i pengojnë ata të godasin në zemër të Indisë.

Baby (2015) me Titra Shqip
Baby (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Baby
Vlerësimi IMDb 7.9 57,718 vota
Vlerësimi TMDb 6.781 128 vota

Regjizori

Neeraj Pandey
Regjizori

Aktorët

Rana Daggubati isJai Singh Rathore
Jai Singh Rathore
Kay Kay Menon isBilal Khan
Bilal Khan
Danny Denzongpa isFeroze Khan
Feroze Khan
Rasheed Naz isMaulana Mohammad Saeed Rahman
Maulana Mohammad Saeed Rahman
Sushant Singh isWasim Khan
Wasim Khan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Terror on the Prairie (2022) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Intersection (2020) me Titra Shqip
Backcountry (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit