Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip

Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip

1 orë e gjysmë të qeshura gazmore!Dec. 14, 1934USA73 Min.Passed
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ollie Dee dhe Stanley Dum përpiqen të huazojnë para nga punëdhënësi i tyre, prodhuesi i lodrave, për të shlyer pengun e këpucës së Nënës Peep dhe për ta mbajtur atë dhe Bo Peepin e Vogël nga kthetrat e Barnaby-t të lig. Kur kjo dështon, ata mashtrojnë Barnaby për t’u martuar me Stanley Dum në vend të Bo Peep. I tërbuar, Barnaby i lëshon bogeymen nga shpellat e tyre për të shkatërruar Toyland.

Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Titulli origjinal Babes in Toyland
Vlerësimi IMDb 7.1 6,864 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 97 vota

Regjizori

Aktorët

Stan Laurel isStannie Dum
Stannie Dum
Oliver Hardy isOllie Dee
Ollie Dee
Henry Brandon isSilas Barnaby
Silas Barnaby
Charlotte Henry isLittle Bo Peep
Little Bo Peep
Felix Knight isTom-Tom Piper
Tom-Tom Piper
Florence Roberts isThe Widow Peep
The Widow Peep
William Burgess isThe Toymaker
The Toymaker
Ferdinand Munier isSanta Claus
Santa Claus
Kewpie Morgan isKing Cole
King Cole
John George isBarnaby's Minion (uncredited)
Barnaby's Minion (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A California Christmas (2020)
The Paper Tigers 2021
Dororo (2007) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
A Bad Moms Christmas (2017) me Titra Shqip
Alvin and the Chipmunks (2007) me Dublim Shqip
Injustice (2021) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Chocolate (2008) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip
Ivy + Bean: Doomed to Dance (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit