Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 179 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip

AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip

Kushdo që fiton... Ne humbasimAug. 12, 2004Canada101 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një industrialist miliarder mbledh së bashku një ekip ndërkombëtar arkeologësh dhe shkencëtarësh për të hetuar një çlirim misterioz të nxehtësisë që buron nga thellësitë e akullit të Antarktidës. Në krye të ekspeditës është ambientalisti Lex Woods. Ajo që zbulojnë fillimisht i emocionon, më pas i tmerron: nën kapakun e akullit është një piramidë e krijuar nga një inteligjencë jashtëtokësore. Është vetëm fillimi i përballjes mes dy përbindëshave: Alienit dhe Predatorit.

AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal AVP: Alien vs. Predator
Vlerësimi IMDb 5.6 191,850 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 3,307 vota

Regjizori

Aktorët

Sanaa Lathan isAlexa Woods
Alexa Woods
Raoul Bova isSebastian de Rosa
Sebastian de Rosa
Lance Henriksen isCharles Bishop Weyland
Charles Bishop Weyland
Ewen Bremner isGraeme Miller
Graeme Miller
Colin Salmon isMaxwell Stafford
Maxwell Stafford
Tommy Flanagan isMark Verheiden
Mark Verheiden
Joseph Rye isJoe Connors
Joe Connors
Agathe de La Boulaye isAdele Rousseau
Adele Rousseau
Carsten Norgaard isRusten Quinn
Rusten Quinn
Sam Troughton isThomas Parks
Thomas Parks
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Fortress (2017) me Titra Shqip
Burnout 2 (2016) me Titra Shqip
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) me Titra Shqip
Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Source Code (2011) me Titra Shqip
Restless (2022) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Terminator Salvation 2009 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit