Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1130 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
  • Server 3fcom
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip

Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip

Një univers i tërë. Njëherë e përgjithmonë.Apr. 25, 2018USA149 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota


Përshkrimi i Filmit

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të përgatitur për të sakrifikuar gjithçka në një përpjekje për të mposhtur Thanosin e fuqishëm para se sulmi i tij i shkatërrimit dhe dënimit t’i japë fund universit.

Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Avengers: Infinity War
Vlerësimi IMDb 8.4 918,299 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 22,601 vota

Regjizori

Anthony Russo
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther
Don Cheadle isJames 'Rhodey' Rhodes / War Machine
James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

The Boondock Saints 1999
Go for It (1983) me Titra Shqip
Black Lightning (2009) me Titra Shqip
Flubber (1997) me Titra Shqip
Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (2020) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Cosmic Sin 2021
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
The Lost City of Z (2017) me Titra Shqip
Encounter (2021) me Titra Shqip
Shamshera (2022) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip