Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 581 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Avarice (2022) me Titra Shqip

Avarice (2022) me Titra Shqip

Sep. 27, 2022Australia89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shigjetare e talentuar duhet të shpëtojë burrin dhe vajzën e saj pasi ata janë rrëmbyer gjatë një pushtimi të egër në shtëpi.

Avarice (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Avarice
Vlerësimi IMDb 5.7 470 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
John Wick (2014) me Titra Shqip
Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Walled In (2009) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit