Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 607 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Attila (2001) me Titra Shqip

Attila (2001) me Titra Shqip

Jan. 01, 2001France120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Fëmijëria e tij sigurisht nuk ishte e lehtë: një jetim në një moshë shumë të re, Attila duhej të luftonte shumë për t’iu përgjigjur thirrjes së një fati që donte që ai të ishte një luftëtar i madh dhe një udhëheqës trim. Në ambicjen e tij të shfrenuar, froni i Hunëve ishte vetëm hapi i parë drejt pushtimit të botës: kjo ëndërr, megjithatë, nuk mund të dështonte përballë fuqisë së tepërt të Perandorisë Romake, të cilën Attila e kërcënoi në themelet e saj i bindur se në popullin e tij kishte të drejtë për një epërsi të sanksionuar nga ligji hyjnor. Në një kuptim ose në një tjetër, megjithatë, sundimtari Hun mbetet një nga protagonistët më të mëdhenj të kohës së tij.

Attila (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Attila
Vlerësimi IMDb 6.5 140 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 19 vota

Regjizori

Josée Dayan
Regjizori

Aktorët

Gerard Butler isAtila the Hun
Atila the Hun
Powers Boothe isFlavius Aetius
Flavius Aetius
Reg Rogers isValentinian
Valentinian
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

King Kong 2005 me Titra Shqip
Diorama (2022) me Titra Shqip
Margrete: Queen of the North (2021) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Disclosure 1994
The Noel Diary (2022) me Titra Shqip
Cyrano (2021) me Titra Shqip
Titanic (1997) me Titra Shqip
A Happy Divorce (1975) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007