Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 191 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip

Attack on Finland (2021) me Titra Shqip

Bazuar në bestsellerin Ilkka RemesNov. 26, 2021Estonia115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pritja për Ditën e Pavarësisë së Finlandës ndërpritet në mënyrë të vrazhdë kur pallati presidencial sulmohet dhe udhëheqja shtetërore merret peng. Max Tanner i Policisë së Sigurisë emërohet si negociator në krizën e pengjeve, që shpaloset si pjesë e një plani më të madh për të minuar sigurinë evropiane.

Attack on Finland (2021) me Titra Shqip
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Omerta: 6/12
Vlerësimi IMDb 5.5 743 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 11 vota

Regjizori

Aku Louhimies
Regjizori

Aktorët

Nanna Blondell isSylvia Madsen
Sylvia Madsen
Sverrir Gudnason isVasa Jankovic
Vasa Jankovic
Cathy Belton isMarie Leclair
Marie Leclair
Pertti Sveholm isPeter Nylund
Peter Nylund
Juhan Ulfsak isLeonid Titov
Leonid Titov
Zijad Gračić isJean Morel
Jean Morel
Miodrag Stojanovic isBorislav Jankovic
Borislav Jankovic
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
Double Threat (2022) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Captain America: The First Avenger (2011) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017
Profile (2021) me Titra Shqip
The Novice (2021) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Cold Prey II (2008) me Titra Shqip