Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1172 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Attack (2022) me Titra Shqip

Attack (2022) me Titra Shqip

Apr. 01, 2022India123 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me Parlamentin nën rrethim, superushtari i parë i Indisë Arjun Shergill ka për detyrë të kapë terroristët në kohën e duhur, të shpëtojë Kryeministrin nga kthetrat e tyre dhe të ndalojë një bombë të pistë që të shpërthejë dhe shkatërrojë Delhi. A do të ketë sukses Arjuni në misionin e tij?

Attack (2022) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Attack
Vlerësimi IMDb 7.3 9,217 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 6 vota

Regjizori

Aktorët

John Abraham isArjun Shergill
Arjun Shergill
Rakul Preet Singh isDr. Sabah Qureshi
Dr. Sabah Qureshi
Ratna Pathak isShanti Shergill
Shanti Shergill
Prakash Raj isVadraj Kumar Subramaniam
Vadraj Kumar Subramaniam
Elham Ehsas isHamid Gul
Hamid Gul
Serena Walia isIRA (voice)
IRA (voice)
Kiran Kumar isIndian Army Chief
Indian Army Chief
Rajit Kapoor isHome Minister
Home Minister
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Baby (2015) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Hunting Ava Bravo (2022) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
Gold (2018) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Duelist (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit