Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Assassins (1995) me Titra Shqip

Assassins (1995) me Titra Shqip

Në hijet e jetës. Në biznesin e vdekjes. Një burrë gjeti një arsye për të jetuar.Oct. 06, 1995France132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vrasësi Robert Rath mbërrin në një funeral për të vrarë një mafioz të shquar, vetëm për të parë se një armë rivale e marrë me qira e përfundon punën për të – me rezultate të tmerrshme. I tmerruar nga vrasja e kalimtarëve të pafajshëm, Rath vendos të marrë një punë të fundit dhe më pas të kthehet në jetën civile. Por gjetja e rrugës për të dalë nga bota e vrasjeve me pagesë bëhet gjithnjë e më e rrezikshme pasi Rath bie në objektivin e tij femër dhe bëhet vetë një burrë i shënuar.

Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assassins
Vlerësimi IMDb 6.3 83,574 vota
Vlerësimi TMDb 6.453 1,274 vota

Regjizori

Aktorët

Antonio Banderas isMiguel Bain
Miguel Bain
Anatoli Davydov isNicolai Tashlinkov
Nicolai Tashlinkov
Steve Kahan isAlan Branch
Alan Branch
Kelly Rowan isJennifer
Jennifer
Kerry Skalsky isBuyer with Remy
Buyer with Remy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
The Trip (2021) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Time Trap (2017) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Furie (2019) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
Pitbull: Exodus (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit