Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Assailant (2022) me Titra Shqip

Assailant (2022) me Titra Shqip

Mar. 22, 2022UnknownR
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift britanik, martesa e të cilëve është në shkëmbinj, lundron për në Karaibe me shpresën për të shpëtuar martesën e tyre. Pas një zënke në dukje të padëmshme mes burrit dhe një rrëmbyesi misterioz, situata kalon në një lojë të rrezikshme mace dhe miu. Çifti duhet të luftojë së bashku për të shpëtuar veten nga sulmuesi.

Assailant (2022) me Titra Shqip
Assailant (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assailant
Vlerësimi IMDb 5.3 148 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Raees (2017) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
The Maze Runner (2014) me Titra Shqip
A Hard Day (2014) me Titra Shqip
Kung Fu Jungle (2014) me Titra Shqip
Headhunters (2011) me Titra Shqip
Pig (2021) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Initiation (2021)
The Orphanage (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit