Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 191 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip

Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip

Oct. 14, 2020Germany100 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pjesa e tretë dhe e fundit në trilogjinë Burnout. Këtë herë, rruga të çon përmes Norvegjisë, në Suedi, Danimarkë dhe në fund Gjermani për të garuar në pistën e famshme të garave, Nürburgring.

Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Asphalt Burning (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Børning 3
Vlerësimi IMDb 5.1 2,079 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 92 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
The Pirates (2014) me Titra Shqip
Dawn of the Dead (2004) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Group Sex (2010) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Sniper 1993 me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Moonfall (2022) me Titra Shqip