Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip

Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip

Nov. 23, 2021USA83 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E dëshpëruar për ta kthyer jetën e saj në normalitet pas një diagnoze mjekësore çuditërisht të pazakontë, Ashley Jones detyrohet të ekzaminojë se çfarë do të thotë në të vërtetë “normalitet” në një botë me identitete të gabuara, miq të vjetër, shumë të vjetër dhe qofte të helmuara.

Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ashley Jones Is Perfectly Normal
Vlerësimi IMDb 6.9 63 vota
Vlerësimi TMDb 6 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monsters, Inc. (2001) me Titra Shqip
Sleeping Beauty (1959) me Dublim Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Red Snow (2021) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Eat Pray Love (2010) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Hide and Seek (2014) me Titra Shqip
Ghajini (2008) me Titra Shqip