Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 130 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Ash & Dust (2022) me Titra Shqip

Ash & Dust (2022) me Titra Shqip

Para se të filloni një udhëtim hakmarrjeje, gërmoni dy varreMar. 11, 2022Canada85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi zhvillohet në një qytet të vogël ku dy çifte modeste e gjejnë veten të kapur në një lojë të jetës dhe vdekjes me një bandë të egër pas zbulimit të një kuti misterioze të varrosur shumë kohë më parë.

Ash & Dust (2022) me Titra Shqip
Ash & Dust (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ash & Dust
Vlerësimi IMDb 4.2 638 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 5 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Swatton isWade Garett
Wade Garett
Blake Canning isJoel Parker
Joel Parker
Kayla Meyer isDetective Bronwyn Sayles
Detective Bronwyn Sayles
Nick Biskupek isNick Parker
Nick Parker
Simon Phillips isZach Murrow
Zach Murrow
Carly Fawcett isSamantha Parker
Samantha Parker
Doug Phillips isAnthony Murrow
Anthony Murrow
Olivia Tilley isLindsey Garett
Lindsey Garett
John Andrews isAntique Dealer
Antique Dealer
Mac Dale isTortured Man
Tortured Man
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silverton Siege (2022) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
The Girl on the Mountain (2022) me Titra Shqip
Baby (2015) me Titra Shqip
The Terminator 1984
Intrusion (2021) me Titra Shqip
Adverse (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit