Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
Asgje nuk Harrohet aka Nothing is Forgotten (1985) Film Shqiptar

Asgje nuk Harrohet aka Nothing is Forgotten (1985) Film Shqiptar

Jan. 28, 1985Albania80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i riatdhesuar vritet në një qytet të vogël. Askush nuk e di se kush është vrasësi. Kryehetuesi merr vetë çështjen dhe fillon të zbulojë misterin.

Asgje nuk Harrohet aka Nothing is Forgotten (1985) Film Shqiptar
Titulli origjinal Asgjë nuk harrohet
Vlerësimi IMDb 6.1 11 vota

Regjizori

Esat Ibro
Regjizori

Aktorët

Llazi Sërbo isAndi Rama
Andi Rama
Jani Riza isLame Kurrizi
Lame Kurrizi
Stavri Shkurti isManol Gjinaj
Manol Gjinaj
Mario Ashiku isProfesor Kallmi
Profesor Kallmi
Marko Bitraku isSelmani Hivziu
Selmani Hivziu
Ilia Shyti isShoku Ziber
Shoku Ziber
Gulielm Radoja isPeshkatari
Peshkatari
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Droving (2020) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Watcher (2022) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
The Keeper (2019) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
The Policeman’s Lineage (2022) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip
A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip
Savage 2019

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit