Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1311 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Artificial Paradises (2012) me Titra Shqip

Artificial Paradises (2012) me Titra Shqip

Një histori dashurie dhe ekstazeMay. 04, 2012Brazil99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Parajsa Artificiale tregon historinë e Nandos dhe Erikës, dy të rinj rreth të njëzetat që takohen disa herë pa u vënë re. Ai tregon historinë e nënkulturës së muzikës elektronike dhe festave të lavdishme dhe drogave si MDMA.

Artificial Paradises (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paraísos Artificiais
Vlerësimi IMDb 6.4 3,472 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 89 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Unfaithful (2002) me Titra Shqip
The Last Subway (1999) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
A Mouthful of Air (2021) me Titra Shqip
Before the Fire (2020) me Titra Shqip
Inferno 1999
Saving Private Ryan (1998)
Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Straight Outta Compton (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit