Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1476 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Art of Love (2021) me Titra Shqip

Art of Love (2021) me Titra Shqip

Oct. 14, 2021Unknown116 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori dashurie misterioze, erotike dhe bezdisëse mes një shkrimtari/profesori në Universitetin kryesor të Puerto Rikos dhe një artiste aspiruese nga komuniteti imigrant kinez.

Art of Love (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Simone
Vlerësimi IMDb 4.3 204 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 3 vota

Regjizori

Betty Kaplan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Crisis 2021
Nëntori i Dytë aka The Second November (1982) Film Shqiptar
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Vicky and Her Mystery (2021) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
A Vanishing Fog (2021) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Sardar Udham (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit