Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 203 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Arrowhead (2017) me Titra Shqip

Arrowhead (2017) me Titra Shqip

Jun. 23, 2017Australia95 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një lufte ndëryjore shumëvjeçare që ka shkatërruar planetët dhe ka shkatërruar popullsinë e galaktikës, ushtria duket se ka marrë pushtetin dhe është gati të japë goditjen përfundimtare. Rezistenca rebele vendos të shpërthejë mercenarin Kye Cortland në mënyrë që të fitojë zotërimin e planeve të armikut. Misioni, megjithatë, rezulton të jetë shumë më kompleks se sa pritej dhe anija kozmike e Kye rrëzohet në një planet të largët dhe të shkretë.

Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Arrowhead
Vlerësimi IMDb 4.5 2,142 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 34 vota

Regjizori

Jesse O'Brien
Regjizori

Aktorët

Dan Mor isKye Cortland
Kye Cortland
Aleisha Rose isTarren Hollis
Tarren Hollis
Shaun Micallef isRE3F (voice)
RE3F (voice)
Mark Redpath isTobias Hatch
Tobias Hatch
Christopher Kirby isNorman Oleander
Norman Oleander
Jamie Foster isCarl Sanders
Carl Sanders
Jak Wyld isPrison Commander
Prison Commander
Akira Bradley isMechanic Guard
Mechanic Guard
Robert Awad isChain Guard
Chain Guard
Adam Bokos isSnipered Guard
Snipered Guard
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip
The Prey (2011) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
Robbing Mussolini (2022) me Titra Shqip
Cars 3 (2017) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit