Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Armageddon (1998) me Titra Shqip

Armageddon (1998) me Titra Shqip

Dita më e errët e Tokës do të jetë ora më e mirë e njeriutJul. 01, 1998United States151 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një asteroid me madhësinë e shtetit të Teksasit po shkon drejt Tokës me shpejtësinë 22,000 milje në orë. Drejtori i NASA-s Dan Truman nuk ka zgjidhje: ai duhet të vendosë dhe të dërgojë një ekuipazh në hapësirë ​​që të përpiqet të pengojë kërcënimin. Misioni i është besuar Harry S. Stamper, i cili së bashku me njerëzit e tij duhet të ulen në asteroid, të shpojnë sipërfaqen e tij dhe të vendosin një bombë bërthamore.

Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Armageddon
Vlerësimi IMDb 6.7 402,987 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 6,004 vota

Regjizori

Michael Bay
Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isHarry S. Stamper
Harry S. Stamper
Ben Affleck isA.J. Frost
A.J. Frost
Liv Tyler isGrace Stamper
Grace Stamper
Steve Buscemi isRockhound
Rockhound
William Fichtner isColonel Willie Sharp
Colonel Willie Sharp
Peter Stormare isLev Andropov
Lev Andropov
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Agent Game (2022) me Titra Shqip
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Everything Everywhere All at Once (2022) me Titra Shqip
Redemption Day 2021
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Showtime (2002) me Titra Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
Special Delivery (2022) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Underworld: Blood Wars (2016) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
Kicks (2016) me Titra Shqip